2020 m. gruodžio 29 d., antradienis

nuo 2021 keičiasi rezervavimo tvarka ir apmokėjimo būdai

Rezervuoti vietas Aliuose bus galima 4 būdais : per aliai.lt arba el.p. info@aliai.lt, facebook žinute aliai facebook paskyroje, booking.com ir airbnb.com platformose. Kadangi keitėsi saugumo reikalavimai kortelių nuskaitymo įrenginių turėtojams ir sąlygos naudoti kortelių aptarnavimo įrenginius tapo nepriimtinos mums, atsiskaityti kredininėmis ar debetinėmis kortelėmis Aliuose nebebus galimybės nuo 2021 metų. Kita vertus radome dar patogesnių ir įvairesnių būdų atlikti mokėjimus. Pasirinkite Jums labiausiai patogų :

1. Rezervacija per aliai.lt arba el.p. info@aliai.lt. Susisiekus su mumis ir nurodžius norimas datas bei svečių skaičių el.p. gausite konkretų pasiūlymą su įmanomais variantais ir geriausia įmanoma kaina. Jeigu nuspresite rezervuoti Jums reikės sumokėti pirmos paros kainą bankiniu pavedimu kaip avansą. Avansas neatvykimo ar rezervacijos atšaukimo atveju negražinamas. Likutis mokamas grynaisiais atvykus.

2. Rezervacija per facebook. Viskas taip pat kaip 1 punkte.

3. Rezervacija per booking.com. Paprastas ir greitas būdas. Jūsų mokėjimus administruos booking.com. Bus nuskaičiuota 1 paros kaina nuo Jūsų kreditinės kortelės. Likusioji suma bus nuskaičiuota automatiškai atvykimo dieną po 18 val. Atšaukimo atveju pirmos paros mokestis nėra gražinamas, atšaukimo atveju atvykimo dieną po 18 val. ar neatvykimo atveju teks sumokėti visą kainą. Pasirinkus šitą rezervacijos būdą svarbu žinoti, kad už įmanomas papildomas paslaugas ( pirtis, žvejybos įrangos nuoma ar pan.) galėsite atsiskaityti tik grynaisiais.

4. Rezervacija per airbnb.com. Jeigu netinka pirmi trys būdai, ir tiesiog esate Airbnb mylėtojai ir naudotojai siūlom ir šitą būdą. Visos rezervacijos ir atšaukimo sąlygos nurodytos mūsų paskyroje. Vėlgi kaip ir booking.com rezervacijos atveju reiktu turėti galvoje, kad už papildomas paslaugas, jeigu tokių reiktu galima atsiskaityti nuo šiol tik grynaisiais jau atvykus į Alius.

Pasirinkite Jums patogiausią būdą, o mes savo ruožtu pažadame visų 4 būdų slandų ir operatyvų  procesa
 

Komentarų nėra: