2017 m. sausio 24 d., antradienis

Alių manifestas

Tas tekstas brendo, tiesiog buvo svarstymai dėl.formos. Vienas buvo labiau akademiškas su daug citatų  ir refleksijomis į supančią aplinką, kitas popsinis ir trumpas. Matyt kaimo turizmo sodybai labiau tinkamas tas popsinis, trumpas ir aiškus Alių savivaldos kodeksas. Jis būtų toks :
1. Aliai nėra Lietuva.
Aliai turi labai daug glaudžių sąsajų su Lietuva , bet tai nėra tapatu. Metams bėgant Aliai nori daugiau laisvės nuo Lietuvos. Aliai labai skeptiškai vertina vis didėjantį Lietuvos norą kontroliuoti tokių savivaldų kaip Aliai mikro veiklas.
2.  Laisvė būti kitokiam.
Visomis prasmėmis - pažiūromis, tikėjimu ar netikėjimu, seksualine orentaciją ar rase.Atvykę į Alius pateksite į erdvę kur galbūt buvo ar bus žmonės nebūtinai galvojantys ir gyvenantys taip kaip Jūs.
3.  Atsokomybė sau.
Visas Alių pasaulis nėra pagrįstas draudimais. Alių pasaulis pagrįstas atsakomybe ir pasitikėjimu.Mes juk niekada netikriname , kaip kas palieka mūsų namus...
4.  Jautrumas.
Aš labai tikiu, jei kas nors išras emocinio intelekto matuokli ir pamatuos mūsų svečius, mes būsime pirmi gretimoje šalyje pavadinimu Lietuva pagal šį rodiklį. Jei kas nors prieš dešimt metų, man butų pasakojęs su tuom susijuses patirtis nebūčiau patikėjęs.
5. Laimė yra netoli pinigų, bet ne tapatu.
Mūsų galvose daugėjant žilų plaukų, randasi subjektyvus vertinimas. Esame kaip ir daugelis, turėję turtingus ir varganus laikotarpius. Dabar laikui praėjus, aiškiai matau, kad nepriteklius darydavo mus nelaimingais o perteklius nebūtinai darydavo laimingais. To pasekoje nesiekiame kuo daugiau uždirbti, siekiame būti truputi laimingesniais ir dalytis tuo jausmu su Jumis.


Komentarų nėra: